Bahco TAW12340 Momentsleutel Met ratel 1/2 (12,5 mm) 17 - 340 Nm
Koppeleenheden in Nm, kg.cm, DDM, ft.lb, lb.in, en rotatiehoek in gradenassortiment van 7 tot 800 Nm of van 5.1 tot 590 ft.lb.Toepassingsgebied: Bij temperaturen van 5 °C tot 42°, zowel...
Productinformatie Bahco TAW12340 Momentsleutel Met ratel 1/2 (12,5 mm) 17 - 340 Nm